Založ si blog

Škoda Matoviča. Cicciolina Nicholsonová to istí.

A tak som sa tešil. Matovič predsedom najvyššieho zákonodárneho zboru Slovenskej republiky. Áno, vznešene by to znelo. 

Rozgajdaný chlap bez kravaty, s egom minimálne vo výške 122 miliónov… Štát by iste mohol zarábať rovnako veľkú sumu na vysielacích právach z NR SR. Bol by neskutočný záujem. Veď keby pán predseda vykrikoval, ukazoval veľavravné gestá, chodil do práce v tričku s potlačou, ukazoval tabuľky a fotografie. Nuž čo. Škoda. Zábava až taká nebude.

Namiesto toho si z voličov a občanov vystrelila SaS a nominovala Nicholsonovú na post podpredsedu NR SR. Asi jej už majú v strane dosť a v zmysle hesla “kto se hrá, nezlobí” urobili capa záhradníkom. Na Slovensku sme na to zvyknutí. Tu každý bez odbornosti môže robiť všetko. Stačí správne tričko a kádrovanie funguje. Vyafektovaná slovenská Cicciolina bude iste písať statusy na facebooku, ako je nešťastná z toho, že je tak významná, dôležitá a že bez nej sa Slovensko proste zákonite nemôže uberať správnym smerom 🙂  Už ako štátna tajomníčka sa nechala počuť, že je neštastná z tej neskutočnej popularity a obľúbenosti. Dokonca pred pár dňami, keď si rozdávali stredo-praví korytá, opakovala po svojich významnejších kolegoch a napísala aj ona status na FB sťa budúca ministerka, aká je dôležitá a ako sa jej všetci podlizujú… bez komentára. Asi je to patologické. Pokora, skromnosť a slušnosť pani Nicholsonovej evidentne chýba.

Takže budeme mať na poste podpredsedu NR SR pravdepodobne slovenskú Ciccionilu Nicholsonovú. Nuž budeme sa smiať, až sa za brucho budeme chytať. Svojimi outfitmi je povestná.  Žiadna dôstojnosť, vážnosť. Len potreba exhibovať. Uvidíme, ako jej verní priatelia z médii (SME, Život, Plus 7 dní) budú túto slovenskú Cicciolinu do nebies vynášať.

Snáď so sebou do NR SR prinesie aj “odborníkov”, ktorí sa akože ocitli na ministerstve práce. Poberali tučné sumy. Za to isté kritizovala Tomanovú a sama si tento model obľúbila. Veď teplé fleky treba aj kamarátom a volič je dostatočne hlúpy, aby to neriešil. Stačí mu opakovať mantru “lebo Fico, lebo Fico…”
Predseda Sulík si zase odíde do Bruselu poberať od tých bruselských darmožráčov cca 20.000 eur mesačne, čo mu tí darmožráči každý mesiac proti jeho vôli nanútia ( a nie a nie odmietnuť). Všetko je vlastne v poriadku. Volič je spokojný. Hlavne že peniaze neprežiera a nerozkráda SMER, ale niekto iný.

Pár slov k Matovičovi a spol. Chlapi, prosím nerobte mužskému pokoleniu hanbu. Vezmite posledné torzá dôstojnosti, utrite slzy, rozdúchajte predstavy o deľbe korýt, pobaľte formičky, vytraste z topánok piesok, vysúkajte si rukávy a poďte ukázať, ako sa robí správne politika a to, za čo Vás volič vyniesol no parlamentu. Držať tabule a nekontrolovateľne vykrikovať nie je hodné desiatok tisíc eur, ktoré od nás dostanete. Toto zvládne aj priemerne šikovná novinárka-absolventka masmediálnej komunikácie. Som zvedavý, koľko poslaneckých prieskumov uskutočníte… Čakám, páni!

Všetci vieme, že toto nie je ideálny stav a ideálna vláda. Ale Vaše psychopatické prejavy, vzájomné podpásovky a podrazy napovedajú, že asi jediná. A to ste sa nedávno škrabkali vzájomne na chrbátiku. Máme v pamäti, ako ste si podrážali nohy a v snahe dostať sa ku korytám ste sa začali bratať. Nuž a keď sa predstava o korytách rozplynula, opäť si neviete prísť na meno… Tak takí ste Vy, politici, bez výnimky, charakterní.

Dosť bolo tárania, Slovensko si nemôže dovoliť Vaše primitívne a infantilné hry, ktoré nás už dosť otravujú. Získajte si nás prácou a výsledkami. Nie táraním a anarchiou.

Ako svojmu blízkemu môžete zachrániť život

05.08.2017

Nech by sa informácie v tomto a predchádzajúcom príspevku zdali akokoľvek nepravdepodobné, je to žiaľ realita. Účelom je popísať prežité a pomôcť príbuzným, ktorí svojmu blízkemu pomáhajú, viac »

Prečo budem proti zvyšovaniu platov v zdravotníctve

17.07.2017

Veľmi som sa snažil pochopiť, čo sa udialo na pohotovosti. Pochopil som. Výsledkom je presvedčenie, že budem rázne vystupovať proti plošnému a generálnemu zvyšovaniu platov v zdravotníctve. viac »

Hmotná zodpovednosť úradníkov?

03.01.2017

Ako by ste prijali hmotnú, resp. i trestno-právnu zodpovednosť úradníkov? Nejde ani tak o pochybenia, ale o nečinnosť. Mýliť sa je ľudské. Ale nekonať je nezodpovedné. Uvediem príklad zo viac »

Ľuboš Bartečko, Jozef Švagerko, Arne Kroták

Primátor Švagerko, ktorý šoféroval opitý, vystúpil z KDH

25.09.2017 11:38

Ako uviedol, nechce priťažovať strane pred nadchádzajúcimi voľbami do vyšších územných celkov, osobitne levočskému primátorovi Milanovi Majerskému.

Kushner

Trumpov poradca Kushner používal vo funkcii súkromný poštový účet

25.09.2017 11:25

Počas kampane Trump často napádal Hillary Clintonovú pre používanie súkromného poštového účtu vo funkcii ministerky zahraničných vecí.

policia, odchodo do madarska,

Policajti testujú unikátnu metódu porovnávania pachových stôp

25.09.2017 11:23

Polícia testuje novú metódu porovnávania pachových stôp, ktorá môže pomôcť pri usvedčení páchateľov trestných činov.

Summit G8

Japonský premiér rozpustí parlament, chce predčasné voľby

25.09.2017 10:38

Japonský premiér Shinzo Abe plánuje vo štvrtok rozpustiť parlament. Chce tak otvoriť cestu k predčasným voľbám, v ktorých si mieni potvrdiť svoj mandát.

clovek

Iba človek. Jeden z milióna. Netvrdí, že má patent na pravdu. Je človek z mäsa a kostí a robí chyby, mýli sa. Pomenuje to čo vidí a čo si myslí. Oslovuje tých, ktorí odmietajú násilie a preferujú konštruktívnu diskusiu. Váži a rešpektuje človeka, bez ohľadu na farbu, výšku, akúkoľvek príslušnosť. Ak niekoho kritizuje, neznamená to, že si ho neváži alebo nemá rád. Napíše, čo momentálne cíti a vôbec netvrdí, že nezmení názor pod ťarchou argumentov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 163792x
Priemerná čítanosť článkov: 2824x

Autor blogu

Kategórie