Založ si blog

Škoda Matoviča. Cicciolina Nicholsonová to istí.

A tak som sa tešil. Matovič predsedom najvyššieho zákonodárneho zboru Slovenskej republiky. Áno, vznešene by to znelo. 

Rozgajdaný chlap bez kravaty, s egom minimálne vo výške 122 miliónov… Štát by iste mohol zarábať rovnako veľkú sumu na vysielacích právach z NR SR. Bol by neskutočný záujem. Veď keby pán predseda vykrikoval, ukazoval veľavravné gestá, chodil do práce v tričku s potlačou, ukazoval tabuľky a fotografie. Nuž čo. Škoda. Zábava až taká nebude.

Namiesto toho si z voličov a občanov vystrelila SaS a nominovala Nicholsonovú na post podpredsedu NR SR. Asi jej už majú v strane dosť a v zmysle hesla “kto se hrá, nezlobí” urobili capa záhradníkom. Na Slovensku sme na to zvyknutí. Tu každý bez odbornosti môže robiť všetko. Stačí správne tričko a kádrovanie funguje. Vyafektovaná slovenská Cicciolina bude iste písať statusy na facebooku, ako je nešťastná z toho, že je tak významná, dôležitá a že bez nej sa Slovensko proste zákonite nemôže uberať správnym smerom 🙂  Už ako štátna tajomníčka sa nechala počuť, že je neštastná z tej neskutočnej popularity a obľúbenosti. Dokonca pred pár dňami, keď si rozdávali stredo-praví korytá, opakovala po svojich významnejších kolegoch a napísala aj ona status na FB sťa budúca ministerka, aká je dôležitá a ako sa jej všetci podlizujú… bez komentára. Asi je to patologické. Pokora, skromnosť a slušnosť pani Nicholsonovej evidentne chýba.

Takže budeme mať na poste podpredsedu NR SR pravdepodobne slovenskú Ciccionilu Nicholsonovú. Nuž budeme sa smiať, až sa za brucho budeme chytať. Svojimi outfitmi je povestná.  Žiadna dôstojnosť, vážnosť. Len potreba exhibovať. Uvidíme, ako jej verní priatelia z médii (SME, Život, Plus 7 dní) budú túto slovenskú Cicciolinu do nebies vynášať.

Snáď so sebou do NR SR prinesie aj “odborníkov”, ktorí sa akože ocitli na ministerstve práce. Poberali tučné sumy. Za to isté kritizovala Tomanovú a sama si tento model obľúbila. Veď teplé fleky treba aj kamarátom a volič je dostatočne hlúpy, aby to neriešil. Stačí mu opakovať mantru “lebo Fico, lebo Fico…”
Predseda Sulík si zase odíde do Bruselu poberať od tých bruselských darmožráčov cca 20.000 eur mesačne, čo mu tí darmožráči každý mesiac proti jeho vôli nanútia ( a nie a nie odmietnuť). Všetko je vlastne v poriadku. Volič je spokojný. Hlavne že peniaze neprežiera a nerozkráda SMER, ale niekto iný.

Pár slov k Matovičovi a spol. Chlapi, prosím nerobte mužskému pokoleniu hanbu. Vezmite posledné torzá dôstojnosti, utrite slzy, rozdúchajte predstavy o deľbe korýt, pobaľte formičky, vytraste z topánok piesok, vysúkajte si rukávy a poďte ukázať, ako sa robí správne politika a to, za čo Vás volič vyniesol no parlamentu. Držať tabule a nekontrolovateľne vykrikovať nie je hodné desiatok tisíc eur, ktoré od nás dostanete. Toto zvládne aj priemerne šikovná novinárka-absolventka masmediálnej komunikácie. Som zvedavý, koľko poslaneckých prieskumov uskutočníte… Čakám, páni!

Všetci vieme, že toto nie je ideálny stav a ideálna vláda. Ale Vaše psychopatické prejavy, vzájomné podpásovky a podrazy napovedajú, že asi jediná. A to ste sa nedávno škrabkali vzájomne na chrbátiku. Máme v pamäti, ako ste si podrážali nohy a v snahe dostať sa ku korytám ste sa začali bratať. Nuž a keď sa predstava o korytách rozplynula, opäť si neviete prísť na meno… Tak takí ste Vy, politici, bez výnimky, charakterní.

Dosť bolo tárania, Slovensko si nemôže dovoliť Vaše primitívne a infantilné hry, ktoré nás už dosť otravujú. Získajte si nás prácou a výsledkami. Nie táraním a anarchiou.

Prečo budem proti zvyšovaniu platov v zdravotníctve

17.07.2017

Veľmi som sa snažil pochopiť, čo sa udialo na pohotovosti. Pochopil som. Výsledkom je presvedčenie, že budem rázne vystupovať proti plošnému a generálnemu zvyšovaniu platov v zdravotníctve. viac »

Hmotná zodpovednosť úradníkov?

03.01.2017

Ako by ste prijali hmotnú, resp. i trestno-právnu zodpovednosť úradníkov? Nejde ani tak o pochybenia, ale o nečinnosť. Mýliť sa je ľudské. Ale nekonať je nezodpovedné. Uvediem príklad zo viac »

Už si delia korytá: kauzy Nicholsonovej a Sulíka

09.03.2016

Ešte urny nevychladli a už si delia korytá. Chápem, že portál typu "topky" je populistický plátok, ale pomohol stredo-pravému spektru a súčasne skúša reakcie verejnosti tým, že zverejňuje viac »

Cesta, rekonštrukcia, diaľnica

Koncom júla začnú rekonštruovať cestu medzi Slovenským Grobom a Čiernou Vodou

21.07.2017 14:19

Bratislavský samosprávny kraj upozorňuje vodičov, že koncom júla začnú s rekonštrukciou cesty medzi Slovenským Grobom a Čiernou Vodou.

12 Kia 4x

Novým modelom žilinskej automobilky bude Kia Cee'd

21.07.2017 14:00

Podľa informácií denníka Pravda priamo v Južnej Kórei školia slovenských robotníkov, ako vyrábať novú Kiu Cee'd.

rudolf kusý

Kusý žiada zrušiť súťaž kraja na výstavbu rodinného parku v Petržalke

21.07.2017 13:11

Starosta a kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Rudolf Kusý žiada zrušiť súťaž kraja na výstavbu a prevádzku rodinného parku pod názvom Family Park.

dialnica D1, krizovatka  Blatne,

Pri Blatnom sa začnú výraznejšie obmedzenia

21.07.2017 13:00

Vodičov na diaľnici D1 pri vznikajúcej križovatke Blatné budú päť dní zdržiavať výraznejšie obmedzenia. Diaľničiari obmedzia premávku z dôvodu jej presmerovania.

clovek

Iba človek. Jeden z milióna. Netvrdí, že má patent na pravdu. Je človek z mäsa a kostí a robí chyby, mýli sa. Pomenuje to čo vidí a čo si myslí. Oslovuje tých, ktorí odmietajú násilie a preferujú konštruktívnu diskusiu. Váži a rešpektuje človeka, bez ohľadu na farbu, výšku, akúkoľvek príslušnosť. Ak niekoho kritizuje, neznamená to, že si ho neváži alebo nemá rád. Napíše, čo momentálne cíti a vôbec netvrdí, že nezmení názor pod ťarchou argumentov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 160340x
Priemerná čítanosť článkov: 2813x

Autor blogu

Kategórie