Videli ste ocenený film s Kevinom Kostnerom „Tanec s vlkmi“? Asi ho videla aj poslankyňa Nicholsonová. Mám dojem, že ju vidím v Národnej rade SR poskakovať okolo mikrofónu, do ktorého si niečo mrmle a neuveriteľne rada sa počúva.
Pokračovanie článkuVideli ste ocenený film s Kevinom Kostnerom „Tanec s vlkmi“? Asi ho videla aj poslankyňa Nicholsonová. Mám dojem, že ju vidím v Národnej rade SR poskakovať okolo mikrofónu, do ktorého si niečo mrmle a neuveriteľne rada sa počúva.
Pokračovanie článkuNestačím sa čudovať, do akých rozmerov rastie moralizovanie Petra Schutza, známeho to uvedomelého revolucionára, odkojeného na prsiach SME. Niet pochýb, že pán Schutz je múdry a rozhľadený človek s vlastným názorom. Niet pochýb ani to, že jeho názor je jednofarebný a každého činy meria iným metrom. Nebolo tomu inak ani v posledných príspevkoch pána Schutza.
Pokračovanie článkuDo Bratislavy pricestovali ďalšie dva evakuačné lety z Blízkeho východu.
Moskva podozrenia z prítomnosti agentov popiera a pýta sa, či lídrovi strany TISZA klesajú preferencie.
V konflikte na Blízkom východe, Rusko „nezostáva neutrálne“, vyjadril sa ruský veľvyslanec.
Družba čelí problémom a diplomatické nóty zostávajú bez odpovede. Minister Blanár preto avizuje ráznejší postup, no opozícia vidí za krízou neschopnosť vlády.