Založ si blog

Vážení členovia a fanúšikovia OĽaNO!

Oslobodím Vás a zakričím to, k čomu nemáte odhodlanie: “Kráľ je nahý!”.

Povedzme si na rovinu zopár faktov:

Matovič pozíciu predsedu vlády skutočne nezvláda. Nezdá sa, že by okrem ultra jadra OĽaNO niekto z odborníkov a verejne  akceptovateľných autorít Matovičovi, ako predsedovi vlády, vyjadril podporu.

Verím, že tak, ako sa Matovic po náročnom, dlhom rozhodovaní a radení  rozhodol stať predsedom vlády, rovnako precízne po uvážlivom a náročnom rozhovore zotrval v presvedčení, že sa chýb nedopúšťa, že nadávať expertom a koaličným partnerom do idiotov, vrahov je v poriadku. Dodám, že k obom záverom dospel po dôkladnej a vyčerpávajúcej porade. Samého so sebou.

Všetci si myslíte to isté. Vo vnútri súhlasíte s Matovičovými adresátmi kritiky. Tých je už toľko, že nemá zmysel ich ani menovať. Aj by ste konali, ibaže sami neviete, čo Váš stranícky šéf vyvedie a ste radšej rozpacito (a niektorí aj servilne) ticho.

Viete, že niektorí z vás dosiahli životný kariérny rast vďaka úspechu jediného človeka vo voľbách – Matoviča, ktorý z vďaky rozdeľoval lukratívne fleky. Nechcete o teplé fleky prísť, tak radšej chodíte po špičkách, aby sopka menom Matovič nevybuchla, pretože tá nekontrolovateľná láva vám potom už nezaručí nič z toho, čo máte teraz.

A niektorí by sa museli vrátiť na úrad práce…

Ste servilní panáci a nikto z vás nie je dostatočnou autoritou k tomu, aby seriózne mysliacich a kvalifikovaných kolegov zjednotil a povedal: “Stačilo Igor!”. Máme ťa radi, sme ti vďační, ale choď si oddýchnuť. Absolvuj terapiu, daj sa dokopy. Čestne to už nepôjde, ale aspoň nebudú vznikať ďalšie škody.  A tvoji servilní ultras sa už nebudú musieť ďalej zosmiešňovať infantilnými statusmi na sociálnych sieťach a hraním na hlupákov, ktorí akože netušia, prečo každý Igora Matoviča otvorene kritizuje. Veď on je dobrák od kostí a s tou pliagou to myslí úprimne vážne a keď sa nám nepáči, on kľudne môže vakcíny vrátiť, nemocnice zavrieť a mŕtvych nepochovať.

Takže ak máte, milí servilní panáci, v sebe kúsok slušnosti (rozumu a Boha evidentne máte pri sebe), tak pochopíte elementárnu základnú parlamentnú matematiku a prestanete zo seba robiť užitočných idiotov (áno, aj Vy, pán Mrva), ktorí presviedčajú voličov, že OĽaNO je strana negramotných ľudí, ktorá nielen nemá kvalifikované ľudské zdroje, ale bez Matoviča v pozícii predsedu vlády neprežije ani deň.

PS: Najväčším paradoxom dnešných dní je to, že ešte aj Boris Kollár, tichý spojenec a podporovateľ Matoviča, pôsobí v porovnaní s I. Matovičom ako štátnik.

#bezvyznamnidiletanti. gov. sk

07.08.2022

Dámy a páni, ste možno dobrí otcovia a mamy, skvelí kamaráti, perfektní organizátori detských táborov, zodpovední projektoví manažéri, úradníci, čašníci, redaktori atď. Ale ako politici a odborníci vo verejnej správe ste žalostne bezvýznamní a podpriemerní.

Ako premýšľa I. Matovič: Alkoholici a fajčiari zachraňujú vzdelávanie

07.06.2022

Posledné dni čelíme veľkým štatnickým gestám. Mnohí sú z tej náhlej a vyčerpávajúcej profesionality zmätení. Toľko konštruktívnej kritiky v debatách ešte doposiaľ nezaznelo. Odôvodnený, riadne prerokovaný prorodinný a protiinflačný návrh, dopadová analýza, odborne podložená extrapolácia ďalšieho možného vývoja a variantné situácie s opatreniami [...]

Kto ovláda NAKA, ten ovláda štát

25.04.2022

Áno, hrá sa o charakter štátu. Vyšetrovatelia NAKA, prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP), Špecializovaný trestný súd (ŠTS). Uzavretý kruh, ktorý drží v rukách veľkú moc. A kto tomuto kruhu vládne, ten ovláda celý štát. A stačí jedna pochybnosť a viera v právny štát sa rozplynie.

zeman

Česko by malo podľa Zemana prijať Rusov, ktorí utekajú pred mobilizáciou

25.09.2022 22:04

Český minister zahraničia však už skôr uviedol, že krajina by ruských utečencov prijímať nemala.

Branislav Strýček Mochovce Slovenské elektrárne

Slovenské elektrárne: Všetko je predané. Vládny plán B nás poženie do konkurzu

25.09.2022 21:41

Generálny riaditeľ Slovenských elektrární Branislav Strýček zvolal na nedeľu večer mimoriadne stretnutie v bratislavskej centrále kvôli novému zákonu o energetike.

Rusko Vojna Mobilizácia Branci

Do armády povolali aj chorých či postarších. Ruské úrady po kritike sľubujú nápravu

25.09.2022 20:44

Putin pri ohlasovaní čiastočnej mobilizácie uviedol, že do armády budú povolaní iba ľudia s vojenskými skúsenosťami alebo s príslušnými schopnosťami.

Romana Tabák

Tabák prezradila svoju verziu bitky s Cigánikovou

25.09.2022 19:01

Romana Tabák (Sme rodina) reagovala na status Jany Bittó Cigánikovej (SaS), v ktorom rozobrala ich vzájomný piatkový konflikt.

clovek

Iba človek. Jeden z milióna. Netvrdí, že má patent na pravdu. Je človek z mäsa a kostí a robí chyby, mýli sa. Pomenuje to čo vidí a čo si myslí. Oslovuje tých, ktorí odmietajú násilie a preferujú konštruktívnu diskusiu. Váži a rešpektuje človeka, bez ohľadu na farbu, výšku, akúkoľvek príslušnosť. Ak niekoho kritizuje, neznamená to, že si ho neváži alebo nemá rád. Napíše, čo momentálne cíti a vôbec netvrdí, že nezmení názor pod ťarchou argumentov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 312025x
Priemerná čítanosť článkov: 3671x

Autor blogu

Kategórie