Založ si blog

Vážení členovia a fanúšikovia OĽaNO!

Oslobodím Vás a zakričím to, k čomu nemáte odhodlanie: “Kráľ je nahý!”.

Povedzme si na rovinu zopár faktov:

Matovič pozíciu predsedu vlády skutočne nezvláda. Nezdá sa, že by okrem ultra jadra OĽaNO niekto z odborníkov a verejne  akceptovateľných autorít Matovičovi, ako predsedovi vlády, vyjadril podporu.

Verím, že tak, ako sa Matovic po náročnom, dlhom rozhodovaní a radení  rozhodol stať predsedom vlády, rovnako precízne po uvážlivom a náročnom rozhovore zotrval v presvedčení, že sa chýb nedopúšťa, že nadávať expertom a koaličným partnerom do idiotov, vrahov je v poriadku. Dodám, že k obom záverom dospel po dôkladnej a vyčerpávajúcej porade. Samého so sebou.

Všetci si myslíte to isté. Vo vnútri súhlasíte s Matovičovými adresátmi kritiky. Tých je už toľko, že nemá zmysel ich ani menovať. Aj by ste konali, ibaže sami neviete, čo Váš stranícky šéf vyvedie a ste radšej rozpacito (a niektorí aj servilne) ticho.

Viete, že niektorí z vás dosiahli životný kariérny rast vďaka úspechu jediného človeka vo voľbách – Matoviča, ktorý z vďaky rozdeľoval lukratívne fleky. Nechcete o teplé fleky prísť, tak radšej chodíte po špičkách, aby sopka menom Matovič nevybuchla, pretože tá nekontrolovateľná láva vám potom už nezaručí nič z toho, čo máte teraz.

A niektorí by sa museli vrátiť na úrad práce…

Ste servilní panáci a nikto z vás nie je dostatočnou autoritou k tomu, aby seriózne mysliacich a kvalifikovaných kolegov zjednotil a povedal: “Stačilo Igor!”. Máme ťa radi, sme ti vďační, ale choď si oddýchnuť. Absolvuj terapiu, daj sa dokopy. Čestne to už nepôjde, ale aspoň nebudú vznikať ďalšie škody.  A tvoji servilní ultras sa už nebudú musieť ďalej zosmiešňovať infantilnými statusmi na sociálnych sieťach a hraním na hlupákov, ktorí akože netušia, prečo každý Igora Matoviča otvorene kritizuje. Veď on je dobrák od kostí a s tou pliagou to myslí úprimne vážne a keď sa nám nepáči, on kľudne môže vakcíny vrátiť, nemocnice zavrieť a mŕtvych nepochovať.

Takže ak máte, milí servilní panáci, v sebe kúsok slušnosti (rozumu a Boha evidentne máte pri sebe), tak pochopíte elementárnu základnú parlamentnú matematiku a prestanete zo seba robiť užitočných idiotov (áno, aj Vy, pán Mrva), ktorí presviedčajú voličov, že OĽaNO je strana negramotných ľudí, ktorá nielen nemá kvalifikované ľudské zdroje, ale bez Matoviča v pozícii predsedu vlády neprežije ani deň.

PS: Najväčším paradoxom dnešných dní je to, že ešte aj Boris Kollár, tichý spojenec a podporovateľ Matoviča, pôsobí v porovnaní s I. Matovičom ako štátnik.

Smrť nesmie byť cieľom

02.01.2021

Výsledkom vyšetrovania nesmie byť smrť, ani spôsobenie psychickej alebo fyzickej bolesti. Vyšetrovanie musí spieť k spravodlivému objasneniu, nie k politickej pomste.

Zavakcínovaný predseda vlády

28.12.2020

Tak a je to. Predseda vlády má už imunitu. Ktovie, čím to bol zavakcínovaný, ale účinnosť predstavuje na rozdiel od jeho antigénových testov 100%. A ak zavakcínovaný nebol, musel byť začipovaný. Inak sa nedá vysvetliť tak zásadná zmena názorov, týkajúca sa podpory korupcie a klientelizmu.

Matovič ide na doučovanie

08.12.2020

Premiér SR Matovič ide na doučovanie k prezidentke SR. Darmo, štúdium neoklamete. Na konci dňa ste buď vzdelaný a odborne pripravený, alebo nekompetentný.

covid

Hospitalizovaných s covidom je už menej ako 2-tisíc, obetí takmer 11-tisíc

16.04.2021 10:04, aktualizované: 10:25

Vo štvrtok laboratóriá vykonali 7 662 RT-PCR testov, pozitívnych z nich bolo 8,3 percenta vzoriek, čiže 636.

Igor Matovič

Matovič je zrelý na očkovanie. Akú vakcínu si vyberie?

16.04.2021 09:30

Keď ste zo mňa urobili najväčšieho vyvrheľa Slovenska, nebol by som pre vakcínu najlepšou reklamou, povedal Matovič novinárom.

úrad verejneho zdravotnictva úvz

Hygienici výrazne pomohli k zvládnutiu pandémie, skonštatovali kontrolóri

16.04.2021 08:55

Pandémia odhalila v systéme ochrany verejnosti pred infekčnými ochoreniami nedostatky, uviedol Najvyšší kontrolný úrad.

Kalifornia / Fresno / streľba /

Streľba v Indianapolise si vyžiadala osem mŕtvych. Útočník spáchal samovraždu

16.04.2021 08:33, aktualizované: 09:48

Incident sa stal v zariadení zásielkovej spoločnosti FedEx. Hospitalizovaní sú najmenej štyria ľudia.

clovek

Iba človek. Jeden z milióna. Netvrdí, že má patent na pravdu. Je človek z mäsa a kostí a robí chyby, mýli sa. Pomenuje to čo vidí a čo si myslí. Oslovuje tých, ktorí odmietajú násilie a preferujú konštruktívnu diskusiu. Váži a rešpektuje človeka, bez ohľadu na farbu, výšku, akúkoľvek príslušnosť. Ak niekoho kritizuje, neznamená to, že si ho neváži alebo nemá rád. Napíše, čo momentálne cíti a vôbec netvrdí, že nezmení názor pod ťarchou argumentov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 254000x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie